Avia.lt
По-русски In English
iš:
Visų oro uostų sąrašas
į:
Visų oro uostų sąrašas
pirmyn:
Kalendorius
atgal:
Kalendorius
suaugę (nuo 12):
vaikai* (2-11):
kūdikiai* (iki 2):
klasė:
aviakompanija:
Ieškoti

Nuolaidos lojaliems klientams

Nauda Jums – pirkite aviabilietus ar nakvynę viešbutyje ir mokėkite mažiau. Kaupkite ir atsiskaitykite sukauptais угкфшы.

Už kiekvieną nupirkta aviabiletą arba viešbučio rezervaciją sukaupiama 3 eurų (nuolaida nekaupiama, jei aviabiletui ar viešbučiui netaikomas aptarnavimo mokestis).

Sukauptus litus gali panaudoti sekančiam  pirkimui – 3 eurų nuolaida kiekvienam sekančiam užsakymui (nuolaidos negalioja užsakant telefonu).

Nuolaidas galite naudoti  rezervuojant kitą aviabilietą ar nakvynę viešbutyje.

Registracija paprasta – Jums reikia įvesti savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Registruodamiesi pirmą kartą pažymėkite „Naujas pirkėjas“ ir įveskite informaciją. Užsakinėdami aviabilietus ar nakvynę viešbutyje sekantį kartą, galite užsiregistruoti prieš paiešką arba užsiregistruoti užsakymo metu.

Užsiregistravę, kitą kartą bilietus ar nakvynę viešbutyje rezervuosite dar paprasčiau: nebereikės įvedinėti savo vardo, pavardės; jeigu užsakote kitiems asmenims, jų duomenys taip pat išsisaugos sistemoje. Nebereikės pakartotinai įvedinėti įmonės rekvizitų. Savo užsakymų duomenų bazėje matysite savo užsakytas ir apmokėtas paslaugas. Duomenys saugomi mažiausiai 12 mėnesių.

Atsiskaitymas įvairiais mokėjimo būdais
MasterCard, Maestro, Visa, SEB, Swedbank, Danske Bank, Šiaulių bankas, DNB, Citadele, Nordea
paprastu pavedimu
grynaisiais mūsų biuruose