Avia.lt
По-русски In English

Parkavimas Vilniaus oro uoste

ADCParking.com – daugiaaukšte automobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste. Aikštelė yra aptvertoje teritorijoje, gerai apšviesta ir stebima video kameromis 24/7. Nustatytu laiku yra vykdomas naktinis patruliavimas. Visą parą veikianti pagalba telefonu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis.

Įdiegtas automobilių numerių atpažinimas – atvykus į aikštelę sistema atpažins Jus pagal automobilio numerį ir automatinis kelio užtvaras pasikels, išvykstant sistema veikia taip pat. Įrengti 50% platesni pravažiavimai tarp aukštų. Aikštelėje yra 16 vaizdo stebėjimo kamerų. Prie įvažiavimo yra bagažo matavimo stovai ir svarstyklės. Darbo valandomis teikiama techninė pagalba.

Papildomos paslaugos:

  • Rezervuota vieta – Asmeniškai Jums rezervuota vieta prie pat įvažiavimo į aikštelę, rezervuotoje vietoje stovės ženklas su Jūsų automobilio numeriu.
  • Palydėk ir pasitik – Prie išvykimo salės Jus pasitiks darbuotojas ir pats pastatys automobilį į aikštelę, o Jums sugrįžus automobilis bus grąžintas VIP ADCParking aikštelėje. Puikus pasirinkimas skrendant su mažais vaikais ar turint daug lagaminų.
  • Automobilio sutvarkymas – Pasirenkant paslaugą "Palydėk ir pasitik" galime išplauti ir išsiurbti Jūsų automobilį.
  • Fast Track – Jums suteikia praėjimą BE EILĖS pro atskirą oro uosto saugumo patikros punktą nelaukiant bendroje eilėje.
  • Smart pack – Bagažo pakavimas, tai patikima priemonė skirtaJūsų bagažo apsaugai.

Jūsų potogumui veikia nemokamas interneto ryšys per WiFI.